Baanstatus

Laatst bijgewerkt op:
Lus
Qualifying
Buggies
Trolleys
Wintergreens
Wintertees

Sinterklaas 2024

De Sinterklaaswedstrijd werd in een nieuw jasje gegoten. Oude tradities losgelaten als cadeautje en gedicht. De wedstrijdvorm bracht negen en achttien holesspelers, hoge en lagere handicaps samen. Als je een keer geen punten per hole kon halen, mocht je toch als Caddy optreden en aanmoedigen, harken, of de puttinglijn lezen. Het ging er nl om wie van de flight per hole de meeste stabelfordjes wist te halen.

De grote winnaar werd de Stichting Ambulance Wens  en die kreeg, al op 3 december, 210 Euro overgemaakt vanuit ieders 5 euro donatie.

Met 23 STF op de b lus en 20 STF op de a lus is er goed gescoord.
De spelende winnaars zijn dan ook:
A lus Aurelia, Jane en Marylou
B lus Annemarie, Hanneke en Ina, die een birdie sloeg op hole 11.

De Sint stuurde uiteindelijk zijn ‘ANNIE-STENT’ om zijn gedichie voor te dragen en het jaar uit te luiden.

Samengevat kwam het erop neer dat de rode draad van de dinsdag ontmoetingen toch vooral is: samen lachen, praten, drinken, wijnen, wateren, huilen, lopen, schwingen, balen, succes en falen en weer doorgaan.
Het is net het echte bestaan.

En natuurlijk valt er altijd wel wat te zeuren
Maar dat kan allemaal gebeuren

Tas in het water en Marja
Paraplu weggewaaid
Bal in de boom
Glibberende paden
Te veel wind

Bal in de blub voor 1 november
Files onderweg
Te goede vos
Geen haakjes in de douche
Els die te veel wint

Uiteindelijk droeg Annie, de zus  van Lenie, het gedichie van Sint voor.

Golfvolière

Lieve vogels van diverse pluimage
Ieder brengt mee zijn eigen bagage
Door in aanraking te komen
Met het anders zijn van de anderen
Kun je jezelf verrijken
En soms ook veranderen

Lieve groet Annie-stent