Golfbaan gesloten

Helaas blijft de baan vandaag en ook morgen, woensdag 14 januari, nog gesloten.
De oefenfaciliteiten zijn eveneens gesloten en de Driving Range is uitsluitend open voor lessen.
Horeca open vandaag vanaf 16.00 uur met een beperkte kaart, woensdag is de horeca gesloten.

We gaan ervan uit dat de Driving Range vanaf donderdag weer open kan. De baan hopen we vanaf zaterdag te kunnen openen.
Mocht het weer meewerken, dan mogelijk al vrijdag; hierover beslissen we donderdag definitief.

Login

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc id elit ultrices risus vehicula elementum non vel diam. Integer mollis ex id nisl elementum, vitae vestibulum diam auctor. 

Baanstatus

Laatst bijgewerkt op:
Lus
Baan open
Qualifying
Buggies
Trolleys
Wintergreens
Driving Range

Kick-off BCA

Woensdag 9 april speelde de Business Club Amelisweerd de kick-off wedstrijd van seizoen 2025. Op de eerste tee verscheen ook een aantal nieuwe Business Club leden. Leuk, dat we afgelopen winter een aantal nieuwe Business leden mochten verwelkomen. Zo sloten onder meer Alinea, Mattisson Healthcare, Cartel Living en EcoGiving zich aan bij Business Club Amelisweerd. 

Waar we vorig jaar nog kampten met regen, hagel, kou en harde wind konden we het dit jaar niet beter treffen. De zon scheen volop! We mochten dan ook vele Business leden, al dan niet met een relatie, verwelkomen voor de 9 holes wedstrijd. Ecogiving en Coffee@Work gingen er met de eerste prijs vandoor. De teams van Prent, Alinea, Mattisson, Bron Elektro en Opple volgden op de voet. De strijd om de eretitel is hiermee weer van start gegaan. Na een gezellig en heerlijk diner keerde iedereen huiswaarts en kijken wij uit naar de volgende wedstrijd op woensdag 14 mei a.s.